Głównej zawartości

Komunikat alertu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeworsku poszukuje terapeutów  do świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych w ramach umowy zlecenia.

Wymagania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r.
w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz.U. 2005 nr 189 poz. 1598 z późn. zm.)

1. Specjalistyczne usługi są świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty.

2. Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej półroczny staż pracy w jednej z następujących jednostek:

 1) szpitalu psychiatrycznym;

 2) jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi;

 3) placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym;

 4) ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym;

 5) zakładzie rehabilitacji.

Osoby chętne do podjęcia współpracy zapraszamy do złożenia swojej oferty osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .